مبارک اسلامی

مبارک اسلامی | ایده زیبایی مبارک اسلامی رنگارنگ

توسط sam020 در در اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷
1,000 تومان – خرید

مبارک اسلامی

مبارک اسلامی | ایده زیبایی مبارک اسلامی رنگارنگ

مبارک اسلامی
مبارک اسلامی

با توجه به نزدکی ماه پر خیر و برکت رمضان، ما نیز بر آن شدیم تا ارئه آثار هنری زیبا و موضع این ماه مبارک به پیشوازی متفاوت و در عین حال زیبا برویم.
ماه رمضان نهمین ماه از ماههای قمری و بهترین ماه سال است. واژه رمضان از ریشه «رمض» و به معنای شدت تابش خورشید بر سنگریزه است.

مبارک اسلامی

می‌گویند چون به هنگام نامگذاری ماه های عربی، این ماه در فصل گرمای تابستان قرار داشت، ماه «رمضان» نامیده شد، ولی از سوی دیگر، «رمضان» از اسماء الهی است. این ماه ماه نزول قرآن و ماه خداوند است و شب‌های قدر در آن قرار دارد. فضیلت ماه رمضان بسیار زیاد و نامحدود است.

هر گونه استفاده از تصاویر (در قالب بنر ، پوستر و یا امور تجاری) که موجب نشر فرهنگ اسلامی می شود موجب خوشحالی و رضایت ماست ولی مالکیت فایل ها در اختیار عصر انتظار می باشد و و هیچ شخص و گروهی ، اجازه قرار دادن هیچ گونه محدودیتی در استفاده از فایل ها را نخواهد داشت. عناصر استفاده شده در طرح ها یا توسط عصر انتظار طراحی شده یا از سایت ها و از طریق جستجوی اینترنتی به دست می آیند، منبع اصلی تصاویر در صورت مشخص بودن ، در توضیحات طرح ذکر خواهد شد ، در غیر اینصورت مسؤولیت رعایت حقوق کپی رایت بر عهده استفاده کننده خواهد بود.

مجموعه طرح های گرافیکی با موضوع ماه مبارک رمضان شماره یک. … مجموعه پوسترهای لایه باز آثار اسلامی + چندین پوستر آماده و 115 عکس بافت مجموعه پوسترهای لایه باز … خیلی عالیه بود فقط دانلود که میکنم zip دانلود میکنه پسورد میخواد چجوری بازش کنم

دانلود رایگان تصاویر شاتراستوک ، فایل های لایه باز ، وکتور ، ابزار طراحی ، لایه باز مذهبی … مجموعه پوسترهای ماه مبارک رمضان … لایه باز بنر شهادت امام جعفرصادق (ع)

 

 

1,000 تومان – خرید

5 Sales

پشتیبانی

در خواست نقل قول

اشتراک

اطلاعات انتشار

 • قیمت
  :

  1,000 تومان

 • تاریخ انتشار
  :

  اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷

 • آخرین بروزرسانی
  :

  خرداد ۳۰, ۱۳۹۸

 • حجم فایل
  :

  2.40 مگابایت

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید